Saturday, June 26, 2010

bunga while alder/lidah kucing


Common names: While Alder, Lidah Kucing

Scientific name: Turnera subulata


cantikan bunga ni. kaknab betul betul terpesona, naik basikal terus berhenti dan ambik gambar. kaknab guna phone camera je. memang cantiklah.

No comments: