Wednesday, July 7, 2010

bunga blue wings






Common names: Blue wings, Blue Wigs, Wishbone flower,
Scientific name: Torenia fournieri
Family: Scrophulariaceae

nanti kaknab cari melayu panggil bunga apa, xkan depa panggil blue wing mesti ada nama lain.

gambar pokok bunga blue wings ni kaknab ambik kat botanical penang. cantik pokok ni, bunga kecil2 warna light purple dengan dark blue.

1 comment:

Tan Sing Yi said...

Mana dapat beli ini bunga?